نشانی وب‌سایت ما: https://imengr.ir/

شرایط و ضوابط استفاده از سایت

استفاده از فروشگاه اینترنتی ایمن گر به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:

 1. خرید کالا از فروشگاه محصولات ایمن گر بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.

 2. كاربران هنگام سفارش كالا ملزم می باشند اطلاعات صحیح كامل را در پایگاه درج کنند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و به موقع سفارش خواهد شد.

 3. فرو شگاه اینترنتی ایمن گر هیچ گونه مسئولیتی را در مورد کارکرد سایت که می تواند ناشى از عوامل خارج از حوزه مدیریت این سایت باشند (همانند نقص اینترنت، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری و غیره) نمی پذیرد.

 4. تمام ابزاری که در فروشگاه اینترنتی ایمن گر با هدف ارتباط با مشتریان به کار گرفته می شود، فقط برای همین منظور طراحی شده و كاربران متعهد هستند که از این ابزار صرفا برای ارسال و دریافت اطلاعاتی استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با بحث سفارش كالا باش

 5. فروشگاه اینترنتی ایمنگر به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.

   

  شرایط و ضوابط خدمات فروش کالا

  از نظر حقوقی، در معاملات فروشگاه ایمنگر، سایت imengr.ir به عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش دهنده به عنوان خریدار تلقی می شوند.

  1. فروش کالا بر مبنای نوع و مقداری صورت می گیرد که خریدار آن را در فروشگاه اینترنتی ایمنگر درج نموده است.

  2. فروشنده به هنگام تائید سفارش کالا، مشخصات را تعیین کرده و به اطلاع خریدار می رساند.

  3. ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و شامل کلیه مالیات ها و عوارض فروش خواهد بود.

  4. مکان و زمان تحویل کالا توسط خریدار در فروشگاه اینترنتی ایمن گر درج شده و این فروشگاه به عنوان فروشنده متعهد است با رعایت سیاستهای معین ارسال کالا، سفارش را در آن مکان و زمان تحویل دهد. عدم حضور سفارش دهنده در مکان و زمان تعیین شده، فروشنده سیاست های خاص مربوطه را اعمال خواهد نمود.

  5. در صورتی که فروشنده به دلایلی که خارج از اراده او می باشد، توان تحویل کالا را در موعد مقرر نداشته باشد و طرفین درباره یک موعد جدید به توافق نرسند، هریك از طرفین حق دارند بدون هیچگونه هزینه ای سفارش را فسخ نماید.

خریدار با تحویل کالای ارسال شده و امضای برگه دریافت کالا رضایت خود را از نوع، تعداد و سلامت کالا ابراز می نماید

 

شرایط حمل و تحویل کالا

 

ارسال رایگان :

در حال حاضر ارسال رایگان فقط برای داخل شهری کرج و تهران فعال میباشد و توسط سرویس تحویل اکسپرس ایمنگر انجام میشود.

(در این روش قبل از تحویل مرسوله هماهنگی از طریق تماس با مشتری انجام میگردد و کد تحویل پیامک میشود. )

 

 

ارسال از طریق پست پیشتاز:

اگر این روش را برای ارسال سفارش خود انتخاب کرده باشید، سفارش شما تحویل پست داده خواهد شد و از اولین روز کاری بعد از ارسال و با توجه به محدوده جغرافیایی محل زندگی‌تان، ۱ تا 3 روز کاری طول می‌کشد.

(برای پیگیری سفارشات ارسال شده توسط ایمنگر از طریق پست، بر روی رهگیری مرسولات پستی کلیک نمائید و پس از وارد کردن کد ۲۴ رقمی پیامک شده برای شما وضعیت سفارش خود را مشاهده کنید.)

ارسال از طریق باربری:

ارسال کالا توسط باربری معمولا بین ۱ تا ۲ روز میباشد بستگی به:

ارسالهای مستقیم:

ارسال هایی هستند که در مسیرهای اتوبوسی و کامیون های حمل بار مستقیم از شهری به شهر دیگه انجام میگردد.

ارسال غیر مستقیم:

ارسالهای غیر مستقیم ارسالهایی هستند که به دلیل نبود خط مستقیم اتوبوسی و کامیون های حمل بار از شهر شما به شهر مقصد، بار باید ابتدا از شهر شما به یک شهر واسط برود و تخلیه شود و سپس از آن محل به مقصد اصلی بارگیری و ارسال شود .

(در صورت درخواست مشتری در واتساپ و تلگرام ایمن گر تصویر بار نامه ارسال میگردد.)

 

ارسال از طریق تیپاکس:

اگر این روش را برای ارسال سفارش خود انتخاب کرده باشید، سفارش شما تحویل تیپاکس داده خواهد شد و از اولین روز کاری بعد از ارسال و با توجه به محدوده جغرافیایی محل زندگی‌تان، ۱ تا 3 روز کاری طول می‌کشد.

(برای پیگیری سفارشات ارسال شده توسط ایمنگر از طریق تیپاکس، بر روی رهگیری تیپاکس کلیک نمائید و پس از وارد کردن کد رهگیری تیپاکس یا شماره قرارداد پیامک شده برای شما وضعیت سفارش خود را مشاهده کنید.)

 

شرایط و ضوابط خدمات پس از فروش کالا

گارانتی

مدت گارانتی و خدمات پس از فروش کلیه کالاهای عرضه شده در سایت برای هر کالا متفاوت بوده و مشخصات محصول به آن اشاره شده است. (در صورت عدم درج موارد مذكور در این قسمت، گارانتی برای آن كالا وجود ندارد) اکنون چنانچه کالای خریداری شده دارای گارانتی باشد و دچار نقص فنی شود، خریدار می بایست طبق شرایط مندرج در کارت گارانتی نسبت به ارائه کالا و دریافت خدمات پس از فروش از شرکت گارانتی دهنده اقدام نماید.

  1.