برای پیگیری سفارش، لطفا شماره سفارش و یا موبایل یا ایمیل خود را در کادر زیر وارد کرده و دکمه پیگیری سفارش را فشار دهید برای دیدن جزئیات بر روی اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

در حال حاضر ارسال رایگان فقط برای داخل شهری کرج و تهران فعال میباشد و توسط سرویس تحویل اکسپرس ایمنگر انجام میشود.

(در این روش قبل از تحویل مرسوله هماهنگی از طریق تماس با مشتری انجام میگردد و کد تحویل پیامک میشود. )

اگر این روش را برای ارسال سفارش خود انتخاب کرده باشید، سفارش شما تحویل پست داده خواهد شد و از اولین روز کاری بعد از ارسال و با توجه به محدوده جغرافیایی محل زندگی‌تان، ۱ تا 3 روز کاری طول می‌کشد.

(برای پیگیری سفارشات ارسال شده توسط ایمنگر از طریق پست، بر روی رهگیری مرسولات پستی کلیک نمائید و پس از وارد کردن کد ۲۴ رقمی پیامک شده برای شما وضعیت سفارش خود را مشاهده کنید.)

ارسال کالا توسط باربری معمولا بین ۱ تا ۲ روز میباشد بستگی به:

ارسالهای مستقیم:

ارسال هایی هستند که در مسیرهای اتوبوسی و کامیون های حمل بار مستقیم از شهری به شهر دیگه انجام میگردد.

ارسال غیر مستقیم:

ارسالهای غیر مستقیم ارسالهایی هستند که به دلیل نبود خط مستقیم اتوبوسی و کامیون های حمل بار از شهر شما به شهر مقصد، بار باید ابتدا از شهر شما به یک شهر واسط برود و تخلیه شود و سپس از آن محل به مقصد اصلی بارگیری و ارسال شود .

(در صورت درخواست مشتری در واتساپ و تلگرام ایمن گر تصویر بار نامه ارسال میگردد.)

اگر این روش را برای ارسال سفارش خود انتخاب کرده باشید، سفارش شما تحویل تیپاکس داده خواهد شد و از اولین روز کاری بعد از ارسال و با توجه به محدوده جغرافیایی محل زندگی‌تان، ۱ تا 3 روز کاری طول می‌کشد.

(برای پیگیری سفارشات ارسال شده توسط ایمنگر از طریق تیپاکس، بر روی رهگیری تیپاکس کلیک نمائید و پس از وارد کردن کد رهگیری تیپاکس یا شماره قرارداد پیامک شده برای شما وضعیت سفارش خود را مشاهده کنید.)