shipping-truck

فرم پیگیری سفارش :

برای رهگیری سفارشتان شماره سفارش و ایمیلی که درهنگام ثبت سفارش وارد کردید را در این قسمت وارد و کلید رهگیری را فشار دهید.

در حال حاضر ارسال رایگان فقط برای داخل شهری کرج و تهران فعال میباشد و توسط سرویس تحویل اکسپرس ایمنگر انجام میشود.

(در این روش قبل از ارسال مرسوله هماهنگی از طریق تماس با مشتری انجام میگردد)

اگر این روش را برای ارسال سفارش خود انتخاب کرده باشید، سفارش شما تحویل پست داده خواهد شد و از اولین روز کاری بعد از ارسال و با توجه به محدوده جغرافیایی محل زندگی‌تان، ۱ تا 3 روز کاری طول می‌کشد.

(برای پیگیری سفارشات ارسال شده توسط ایمنگر از طریق پست، بر روی رهگیری مرسولات پستی کلیک نمائید و پس از وارد کردن کد ۲۴ رقمی پیامک شده برای شما وضعیت سفارش خود را مشاهده کنید.)

ارسال کالا توسط باربری معمولا بین ۱ تا ۲ روز میباشد بستگی به:

ارسالهای مستقیم:

ارسال هایی هستند که در مسیرهای اتوبوسی و کامیون های حمل بار مستقیم از شهری به شهر دیگه انجام میگردد.

ارسال غیر مستقیم:

ارسالهای غیر مستقیم ارسالهایی هستند که به دلیل نبود خط مستقیم اتوبوسی و کامیون های حمل بار از شهر شما به شهر مقصد، بار باید ابتدا از شهر شما به یک شهر واسط برود و تخلیه شود و سپس از آن محل به مقصد اصلی بارگیری و ارسال شود .

(در صورت درخواست مشتری در واتساپ و تلگرام ایمن گر تصویر بار نامه ارسال میگردد.)

اگر این روش را برای ارسال سفارش خود انتخاب کرده باشید، سفارش شما تحویل تیپاکس داده خواهد شد و از اولین روز کاری بعد از ارسال و با توجه به محدوده جغرافیایی محل زندگی‌تان، ۱ تا 3 روز کاری طول می‌کشد.

(برای پیگیری سفارشات ارسال شده توسط ایمنگر از طریق تیپاکس، بر روی رهگیری تیپاکس کلیک نمائید و پس از وارد کردن کد رهگیری تیپاکس یا شماره قرارداد پیامک شده برای شما وضعیت سفارش خود را مشاهده کنید.)